Отримано благодійну допомогу для малозахищених верств населення Солонянської громади

Дата: 04.08.2021 14:42

Минулого тижня, завдяки співпраці відділу соціального захисту населення Солонянської селищної ради, КУ «Центр надання соціальних послуг» Солонянської селищної ради та керівника-координатора соціальних проєктів України благодійної організації благодійного фонду «Реальні мрії» Терехової О.В., була надана благодійна допомога малозахищеним верствам населення Солонянської селищної територіальної громади у вигляді одягу, іграшок та взуття (всього 50 пакетів).

Зазначену допомогу передано в Аполлонівський, Камянський, Василівський, Микільський, Башмачанський старостинські округи, смт Солоне та до дитячого відділення КНП «Солонянська багатопрофільна лікарня» Солонянської селищної ради.

Солонянська селищна рада висловлює щиру подяку Фонду та побажання процвітання й успіхів у благородній справі.