29 липня 2021 року за ініціативи старости Башмачанського старостинського округу Олега Ладики, працівниками КУ «Центр надання соціальних послуг» разом з старшим інспектором ювенальної превенції була проведена зустріч з мешканцями села Широкополе з метою профілактики дитячої бездоглядності, дотримання правил та норм поведінки дітей в громадських місцях, формуванні навичок організації змістовного дозвілля дітей, у контролі дозвілля дітей з метою недопущення негативних явищ.

Дорослим, зокрема батькам, діти, яких найчастіше порушують норми поведінки, було роз’яснено їх обов’язки.

Також мешканців села проінформовано, про послуги що надаються центром та про можливість звернутися за професійною підтримкою та допомогою.

Якщо Вам потрібна допомога - звертайтесь до "Центру надання соціальних послуг" за телефоном +380(95)0002850 або за адресою смт Солоне, вул. Гагаріна, 7