З 1 жовтня НСЗУ адмініструватиме програму забезпечення інсулінами

Дата: 29.07.2021 16:30

З 1 жовтня 2021 року Національна служба здоров’я України адмініструватиме програму забезпечення інсулінами. Кабінет міністрів ухвалив постанову "Про реімбурсацію лікарських засобів за Програмою державних гарантій медичного обслуговування населення".

На 3 місяців 2021 року (з жовтня по грудень) на програму виділено 660 млн грн. Цього достатньо, щоби забезпечити всіх пацієнтів інсуліном безоплатно - за умови запровадження та дотримання певних чітких правил.

У цій постанові Міністерство охорони здоров’я та НСЗУ запропонували певні зміни до категоризації (тобто визначення груп) пацієнтів, які можуть отримати інсуліни. Залежно від того, до якої групи належить пацієнт, він має право на певний вид інсуліну та форму його відпуску.

Детальніше читайте на сайті НСЗУ http://surl.li/aazbh