Фото без опису28 липня 2021 року службою у справах дітей виконавчого комітету Солонянської селищної ради спільно з КУ «Центр надання соціальних послуг» Солонянської селищної ради здійснено виїзд з метою обстеження умов проживання сімей, у яких є ризик потрапляння дітей у складні життєві обставини та сімей, діти із яких перебувають на обліку у службі у справах дітей як такі, що опинилися у складних життєвих обставинах.

В ході виїзду обстежено умови проживання 19 дітей із 8 сімей. З них:

17 дітей, які виховуються у 7 сім’ях та мають ризик потрапити у складні життєві обставини;

2 дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей, як такі, що опинились у складних життєвих обставинах.

Двох батьків попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків, наголошено на необхідності забезпечення належних умов проживання дітей.