Здійснено виїзди у с.Широкополе та смт Солоне до прийомних сімей

Дата: 22.07.2021 13:00

13 та 16 липня 2021 року працівниками КУ «Центр надання соціальних послуг» спільно із головним спеціалістом Дніпровської РДА, старшим інспектором ювенальної привенції та поліцейським офіцером громади здійснено виїзди у с.Широкополе та смт Солоне до прийомних сімей. В ході виїздів перевірено умови проживання 5 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються у прийомних сім’ях. Умови виховання дітей забезпечені належним чином. З прийомними батьками проведено роз’яснювальні бесіди щодо створення сприятливих умов для навчання та розвитку дітей, а також підготовки до дорослого життя та набуття навичок самостійного розв’язання проблем після виходу з прийомних сімей.