На території Солонянської селищної територіальної громади перевіряють дотримання вимог до функціонування в умовах адаптивного карантину

Дата: 22.07.2021 09:32

На території Солонянської селищної територіальної громади проводяться регулярні моніторингові перевірки щодо дотримання суб’єктами господарювання встановлених вимог до функціонування в умовах адаптивного карантину, а саме стосовно дотримання режиму носіння захисних масок, соціальної дистанції та здійснення визначених заходів дезінфекції в з закладах громадського харчування, на об’єктах торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, ринках, у громадському транспорті.

Під час обстежень увага приділяється наявності у продавців і відвідувачів засобів індивідуального захисту, дотриманню необхідної дистанції між відвідувачами, своєчасному проведенню вологого прибирання з використанням дезінфекційних засобів торгових і виробничих приміщень, обладнання, а також дотриманню режиму дезінфекцій.

В ході моніторингових перевірок працівники Солонянської селищної ради спільно із працівниками ДСНС України та поліцейськими офіцерами громади регулярно проводять роз’яснювальну роботу з суб’єктами господарювання, працівниками та відвідувачами закладів та вкотре закликають громадян: дотримуйтесь карантинних вимог та протиепідемічних норм. Подбайте про своє здоров’я!

Також під час проведення моніторингових перевірок працівники Солонянської селищної ради ознайомили суб’єктів господарювання із ПОПЕРЕДЖДЕННЯМ щодо захисту державної мови відповідно до норм Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної».