Фото без описуоб'єкта оренди - «Громадський будинок загальною площею 614,3 кв.м., до складу якого входить будівля школи загальною площею 458,6 кв.м. та господарська будівля загальною площею 155,7 кв.м., що розташовані за адресою: Дніпропетровська область,
с. Малозахарине, вул. Нова, буд. 1»

1) повне найменування і адреса орендодавця та/або балансоутримувача:

Інформація про орендодавця: Солонянська селищна рада в особі виконавчого комітету Солонянської селищної ради, код ЄДРПОУ: 40204292, місцезнаходження: 52400, Дніпропетровська обл., Солонянський р-н, смт Солоне, вул. Гагаріна, буд. 7.

Інформація про балансоутримувача: Виконавчий комітет Солонянської селищної ради, код ЄДРПОУ: 40204292, місцезнаходження: 52400, Дніпропетровська обл., Солонянський р-н, смт Солоне, вул. Гагаріна, буд. 7.

2) інформація про об’єкт оренди: «Громадський будинок загальною площею 614,3 кв.м., до складу якого входить будівля школи загальною площею 458,6 кв.м. та господарська будівля загальною площею 155,7 кв.м., що розташовані за адресою: Дніпропетровська область, с. Малозахарине, вул. Нова, буд. 1» (далі - Об’єкт оренди), що міститься в Переліку першого типу.

3) умови оренди майна та додаткові умови оренди майна:

3.1. розмір стартової орендної плати для:

- електронного аукціону зі зниженням стартової орендної плати – 7 073,84 грн.

3.2. строк оренди – 5 років.

4) цільове призначення Об'єкта оренди: офісні приміщення; розміщення суб’єктів підприємницької діяльності, які здійснюють іншу виробничу діяльність.

5) потенційний орендар повинен відповідати вимогам до особи орендаря, визначеним статтею 4 Закону України "Про оренду державного та комунального майна" від 03.10.2019 №157-ІХ (далі — Закон). Майно не може бути передане в суборенду особам, які не відповідають вимогам до орендарів, встановлених частиною четвертою статті 4 Закону.

6) інформація про аукціон: електронний аукціон зі зниженням стартової орендної плати,

дата проведення електронного аукціону — 02.08.2021 року.

період прийому заяв на участь в електронному аукціоні та період між аукціонами – 20 календарних днів з дати оприлюднення в ЕТС оголошення про передачу майна в оренду.

Кінцевий строк подання заяви на участь в електронному аукціоні та електронному аукціоні із зниженням стартової ціни встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо з 19 години 30 хвилин до 20 години 30 хвилин дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

Строк подання заяви на участь в електронному аукціоні за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо з 16 години 15 хвилин до 16 години 45 хвилин дня проведення електронного аукціону.

Аукціон проводиться відповідно до “Порядку передачі в оренду державного та комунального майна”, затвердженого Постановою КМУ від 03.06.2020р. №483 “Деякі питання оренди державного та комунального майна”.

7) інформація про умови, на яких проводиться аукціон:

7.1. розмір мінімального кроку підвищення стартової орендної плати під час аукціону: встановлюється на рівні 1 відсотка стартової орендної плати об’єкта оренди.

Крок аукціону для:

- електронного аукціону зі зниженням стартової орендної плати – 70,74 грн.;

7.2. розмір гарантійного внеску для участі в електронному аукціоні становить 28 295,36 грн., що становить розмір стартової орендної плати на чотири місяці для об’єктів оренди, пропонований строк оренди яких складає від 5-10 років;

7.3. розмір реєстраційного внеску: 600 грн., що становить 0,1 мінімальної заробітної плати станом на 1 січня 2021 року.

8) додаткова інформація:

Банківські реквізити, на які переможець аукціону перераховує кошти за Об’єкт оренди: рахунок № UA738999980314000544000004463 Казначейство України, одержувач: ГУК у Дн-кій обл/ОТГсмт Солоне/24060300, код ЄДРПОУ 37988155.

9) технічні реквізити оголошення:

період між аукціоном та аукціоном із зниженням стартової ціни, аукціоном із зниженням стартової ціни та аукціоном за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій (20—35 календарних днів з дати оприлюднення оголошення електронною торговою системою про передачу майна в оренду).

Аукціон опубліковано на майданчику zakupki.prom.ua