Підготовка закладів освіти до нового навчального року триває

Дата: 13.07.2021 14:42

В той час коли діти отримують позитивні емоції від канікул, підготовка шкіл  Солонянської селищної територіальної громади до початку нового навчального року не сповільнює свій ритм. Не менш активно готуються до початку навчального року і заклади дошкільної освіти: для маленьких вихованців вихователі яскраво фарбують коридори, групи та майданчики.

Для винонання цих робіт за кошти місцевого бюджету в сумі майже 100 000 грн було придбано фарбу та інші необхідні матеріали.

Сподіваємося, що 1 вересня, установи освіти зустрінуть яскравими кольорами та оновленим інтер'єром  дітей, сповнених максимум позитиву та заряду енергії на успішний навчальний рік.