Відбулося третє засідання робочої групи з розробки стратегії розвитку Солонянської громади на період до 2027 року

Дата: 08.07.2021 14:45

Сьогодні, 08 липня 2021 року, відбулося третє засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Солонянської селищної територіальної громади на період до 2027 року, під координацією  керівниці Дніпропетровського регіонального офісу Олени Тертишної  та експерта з розробки Стратегії розвитку Програми «U-LEAD з Європою» Дениса Абрамова.

Під час  зустрічі учасниками заходу були обговорені попередні напрацювання (стратегічне бачення, SWOT –аналіз, порівняльні переваги, виклики та ризики). Окрім цього члени робочої групи ознайомилися з карткою проєкту  та,   разом з експертом,  визначили стратегічні, операційні цілі та завдання Стратегії.

Подальші кроки – підготовка проєктів розвитку, які відповідають стратегічним та операційним цілям Стратегії.

Спільними зусиллями ми зможемо зробити нашу громаду найкращою! Тож рухаймося далі