Відбулось засідання комісії з надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Солонянської громади

Дата: 07.07.2021 15:15

Сьогодні, 07 липня , під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Володимира Оберемка відбулось засідання комісії з надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Солонянської селищної територіальної громади.

На розгляд комісії було подано 31 заяву від жителів нашої громади, які опинились в складній життєвій ситуації. Члени комісії детально вивчили обставини, в яких перебуває кожна конкретна сім’я та ухвалили відповідні рішення. Матеріальну допомогу від селищної ради отримає:

26 осіб (71500,00 грн) - на оперативне лікування, післяопераційну реабілітацію, лікування

4 особи (14000,00) - на поховання непрацюючих громадян

1 особі відмовлено в наданні матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань як такій, що  не є мешканкою Солонянської  громади.

Таким чином, комісією з надання одноразової матеріальної допомоги було виділено 85 500,00 грн із місцевого бюджету на вирішення складних ситуацій мешканців Солонянської громади.