Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Солонянської селищної територіальної громади

Дата: 06.07.2021 11:55

06 липня 2021 року в актовій залі Солонянської селищної територіальної громади відбулося позачергове засідання виконавчого комітету.  На порядок денний було винесене питання утворення місцевої комісії з формування пропозицій щодо потреби в субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Окрім цього членами виконкому було обговорено ряд інших питань, що стосувалися  як різних сфер життєдіяльності громади, так і окремих її жителів.