25-річчя з Дня ухвалення Конституції України

Дата: 28.06.2021 11:12

Є дати, які укріплюють нації, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє. До їх числа, безумовно, належить День Конституції України – свято волі, миру і доброї злагоди всіх громадян на основі закону і справедливості. 28 червня, з нагоди 25-річчя відзначення Дня Конституції України, відбулося урочисте покладання квітів  керівництвом Солонянської громади та усіма бажаючими до пам’ятників борцям за волю та незалежність України: Тараса Григоровича Шевченка та учасників АТО.

?????Учасники зібрання вшанували хвилиною мовчання пам’ять всіх, хто поліг за волю й незалежність України, воїнів, які загинули в зоні проведення антитерористичної операції, та загиблих у Донецькій і Луганській областях, хто захищав і захищає нашу державу, зберігаючи її цілісність та Закон.

Ми живемо в країні, де незалежність здобувалася десятками поколінь. Тисячі українців загинули в боях саме за територіальну цілісність та суверенітет України. За нашу з вами можливість самостійно вирішувати — як жити на своїй землі. І сьогодні дякуємо  всім, хто боровся і продовжує боротись за незалежну європейську державу Україну