В СОЛОНЯНСЬКІЙ ГРОМАДІ ЗАВЕРШИЛИСЯ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ В РАМКАХ ПІДГОТОВКИ ДО XI СЕСІЇ

Дата: 23.06.2021 15:34

Сьогодні, 23 червня, в рамках підготовки до XI сесії селищної ради, відбулось засідання постійної комісії з питань місцевого самоврядування, законності, забезпечення правопорядку, взаємодії з політичними партіями та громадськістю.

Основну увагу комісія приділила профільним питанням,зокрема:

• про перепрофілювання (зміну типу) та зміну назви закладу закладів загальної середньої освіти;
  • про затвердження Статуту Комунального закладу «Малий груповий будинок» Солонянської селищної ради у новій редакції;
  • про відмову у наданні згоди на організацію співробітництва та інші.

Засідання постійної комісії було конструктивним та продуктивним. Із записом його трансляції можна ознайомитись на сайті нашої громади у розділі Події.

Нагадуємо, що завтра, 24 червня, о 10.00 год за адресою смт Солоне, вул. Задернюка, 3 відбудеться XI сесія Солонянської селищної ради. Запрошуємо зацікавлених долучитися до перегляду онлайн трансляції заходу.