Вчора, 22 червня, у Василівському ДНЗ «Малятко» спільно з поліцейськими офіцерами громади було проведено захід «Безпечне літо». В ігровій формі поліцейські нагадали дітям правила безпечної поведінки, ознайомили з правилами дорожнього руху та розповіли як поводитися з незнайомими людьми. Дітлахи були в захваті від можливості посидіти в патрульному авто із звуками сирени та приміряти на себе бронежилет з шоломом. Малята отримали купу позитивних вражень! Тож працівники поліції бажають і дітям, і їх батькам безпечного літа, позитивних вражень та доброго відпочинку, а також нагадують батькам:

• навчіть дітей правилам дорожнього руху під час катання на роликах,самокатах та велосипедах;
  • не залишайте дітей без нагляду;
  • контролюйте користування Інтернетом та гаджетами;
  • нагадайте про небезпеку розмов із незнайомцями;
  • не пускайте дітей на водойми без нагляду;
  • цікавтесь де та з ким проводить дозвілля ваша дитина;
  • повідомте в поліцію, якщо побачили дитину без супроводу дорослих або у сумнівній компанії.