Відбулася підсумкова сесія обласного фестивалю педагогічних інновацій освітян Дніпропетровщини «EDU_FEST Dnipro –2021»

Дата: 19.06.2021 11:28

15 червня відбулася підсумкова сесія обласного фестивалю педагогічних інновацій освітян Дніпропетровщини «EDU_FEST Dnipro –2021», метою якого є стимулювання творчого, інтелектуального, духовного розвитку та задоволення потреб у професійній самореалізації працівників освітянської галузі Дніпропетровської області; обмін ефективним педагогічним досвідом та створення умов для співпраці наукових, науково-педагогічних та педагогічних працівників, які розробляють та запроваджують педагогічні інновації. Щиро вітаємо колег, учителів Солонянської громади, які стали переможцями у номінаціях:

Номінація «Соціально-гуманітарна освіта» (Англійська мова)  - Грабко Тетяна Анатоліївна

Номінація «Соціально-гуманітарна освіта» ( «Українська мова і література») – Баховська Олена Йосипівна

Номінація «Від STEM-освіти до STEM-кар’єри» – Пушко Інна Володимирівна

Зичимо міцного здоров’я, добробуту, сімейного затишку та  подальших успіхів на освітянській ниві!