Військовий старостинський округ отримав нову сучасну автівку для надання швидкої допомоги

Дата: 06.06.2021 12:19

Отримати новий автомобіль – це завжди велике свято, адже під час порятунку людського життя кожна хвилина – вирішальна, від стану та обладнання автомобіля швидкої допомоги часто залежить життя пацієнтів.В

ійськовий старостинський округ отримав новий сучасний автомобіль швидкої допомоги, який забезпечить надання вчасної та якісної медичної допомоги населенню старостату. Транспортнмй засіб надав КП "ОЦЕМД та МК"ДОР (обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф), директор Шевченко Радій Анатолійович. Нова автівка, обладнана всім необхідним для надання швидкої медичної допомоги й транспортування до лікарень.

Нове авто плюс професійні чинники медичного персоналу допоможуть перемогти не одну недугу, повернути здоров’я не одному мешканцю, водночас бажаємо, щоб таких викликів було якомога менше.