Звернення

Управління цивільного захисту

Дніпропетровської облдержадміністрації

До уваги мешканців та гостей

Дніпропетровської області!

02 червня 2021 року о 13 годині 55 хвилин буде проведена перевірка централізованої системи оповіщення населення із включенням електросирен та передачею мовного повідомлення в ефірних засобах масової інформації.

Почувши сирену, зберігайте спокій – вашому життю та здоров’ю нічого не загрожує! Ввімкніть радіо або телевізор, уважно прослухайте мовне повідомлення сигналу „Увага всім” і дійте відповідно з отриманою інформацією. Сповістіть про це сусідів, особливо людей похилого віку.

Громадяни! Будьте уважні до повідомлень і сигналів цивільного захисту. Це врятує ваше життя, життя ваших близьких та рідних, збереже здоров’я та майно.

Управління цивільного захисту облдержадміністрації

ПАМ’ЯТКА

для мешканців Дніпропетровської області про порядок оповіщення

у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та воєнного характеру, а також укриття в захисних спорудах