Нова гойдалка - нові емоції

Дата: 01.06.2021 11:43

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей найменші жителі с. Кам’яне Кам’янського старостинського округу отримали подарунок. За кошти місцевого бюджету на вже раніше облаштований дитячий майданчик дітворі закупили гойдалку-балансир, лавочки та сміттєву урну. Вчора, завдяки спільним зусиллям активних мешканців населеного пункту та старости округу Юрія Ярошенка, встановили новий інвентар. Сподіваємося, що зовсім скоро засяє сонечко і малеча зможе насолодитись новою гойдалкою, адже найголовніше - це щирі посмішки та захоплення від маленьких мешканців. Радість в очах дітей – те, заради чого варто жити і творити.