Вітаємо зі світлим та прекрасним святом – Міжнародним днем захисту дітей!

Дата: 31.05.2021 19:30

Сьогодні відбувся перший із запланованих заходів до Міжнародного дня захисту дітей бібліомікс «Читай, пізнавай, відпочивай». Його організаторами є КЗК «Солонянська публічна бібліотека» та Благодійний фонд «Возлюби ближнього свого», а партнерами виступили депутат Солонянської селищної ради – Анатолій Андрусішин, приватний підприємець - Людмила Рєзінкіна, Центр дитячої та юнацької творчості, Солонянська мистецька школа та Світлана Чікун.

В програмі було безліч цікавих конкурсів:

• конкурс малюнків на асфальті «Світ очима дитини»;
  • конкурс «Відгадай загадку»;
  • конкурс читців «Мій улюблений вірш»;
  • конкурс пісні «Я люблю співати»;
  • конкурс танцю «Танцюй разом зі мною»;
  • акція «Будь креативним – запишись в бібліотеку»;
  • книжкові виставки «Знай свої права та обов’язки, дитино», «В гостях у казки».

Дітлахи активно брали участь у всіх конкурсах: співали, танцювали, малювали, читали вірші, веселились. По закінченню всі діти отримали смачні гостинці від дитячого благодійного фонду «Возлюби ближнього свого», а учасники конкурсів – призи від партнерів.

Учасники та гості бібліоміксу із задоволенням роздивлялась книжкові виставки та більшість із них записались до бібліотеки. Присутні отримали море позитивних емоцій та гарний настрій.

Любі діти! Щиро зичимо вам якомога більше щирих усмішок, приємних несподіванок долі, веселих та надійних друзів.