Щороку, 1 червня, в Україні відзначається свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги – батьків, вихователів, учителів, наставників. Саме заради здійснення всіх дитячих мрій та сподівань, заради їхнього щастя дорослі готові долати всі труднощі і перешкоди.

Солонянська селищна рада постійно дбає про маленьких мешканців нашої громади. З нагоди Міжнародного дня захисту дітей, з 31 травня по 06 червня 2021 року, заплановано багато різноманітних святкових заходів. Запрошуємо всіх жителів громади на свято дитинства. Буде цікаво!

Службою у справах дітей Солонянської селищної ради заплановано привітання дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах та дітей учасників АТО,ООС. 325 дітлахів отримають подарунки від Солонянської селищної ради. Приємні сюрпризи та подарунки також очікують на учасників заходів.

Діти – це дійсно наше майбутнє! Щиро бажаємо вам, дорогі наші маленькі друзі, міцного здоров’я, щастя, добра та сімейного затишку. Нехай дитинство буде яскравим, захоплюючим, сповненим любові, ласки та добра!