Відбулось засідання конкурсної комісії

Дата: 28.05.2021 16:02

28 травня 2021 року о 10.00 відбулося засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Солонянський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області».

За результатами розгляду документів на відповідність установленим вимогам, конкурсна комісія прийняла рішення про допуск до участі у конкурсі трьох претендентів:

• Мазурика Олександра Олександровича
  • Горб Наталії Григорівни
  • Бігуна Володимира Васильовича

Рішенням комісії одному претенденту відмовлено у зв’язку з невідповідністю вимогам конкурсу.

Наступне засідання конкурсної комісії (заслуховування конкурсних пропозицій, проведення співбесід з кандидатами, визначення переможця конкурсу) відбудеться 08 червня 2021 року 0 13.00 у приміщенні селищної ради.

Конкурсна комісія