Розпочалось навчання працівників громади за програмою «Кроки для спеціалістів 2021. Онлайн»

Дата: 26.05.2021 16:58

Солонянську селищну територіальну громаду відібрано до 17–ки громад Дніпропетровської області для участі у програмі «Кроки для спеціалістів 2021. Онлайн» з теми «Просторове планування та управління природними ресурсами» від ULEAD з Європою / ULEAD with Europe. Команда Солонянської громади отримала чудову можливість зосередитись на проблемі підвищення ефективності використання природних ресурсів. Таким чином вдасться посилити спроможність нашої громади та залучити додаткові кошти на її розвиток. Бажаємо нашій делегації успішного навчання та продуктивної роботи в даному напрямку.