Радість в очах дітей – те, заради чого варто жити! В населених пунктах громади встановили дитячі майданчики

Дата: 26.05.2021 09:00

Напередодні Дня захисту дітей мешканці сіл Новоселівка Кам’янського старостинського округу та Шестипілля Широчанського старостинського округу встановили дитячі майданчики, які були придбані за кошти місцевого бюджету. Яскраві майданчики з барвистими гірками, гойдалками, балансирами, пісочницями уже встигли оцінити наймолодші мешканці громади.

Діти – це наша радість і натхнення, тож працювати заради їхнього благополуччя та їх щасливих посмішок – одне задоволення.