Щасти на ЗНО!

Дата: 21.05.2021 08:34

21 травня в Україні стартує ЗНО 2021. Сьогодні 11-класники закладів загальної середньої освіти Солонянської селищної територіальної громади складають іспит з хімії.

Дорогі випускники, бажаємо успішної сесії ЗНО-2021! Це одна з важливих сходинок до вашого успішного майбутнього, тому від щирого серця бажаємо подолати її легко та із задоволенням. Нехай усі зірки зійдуться для вас у щасливу мить! Бажаємо вам гарних результатів!

Вірте в себе та свої сили! Ми підтримуємо вас, вболіваємо за кожного! Удачі, натхнення і сил для нових звершень! Тільки вперед!