А ми нагадуємо, що Солонянська селищна рада оголосила про проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки комунальної власності. Земельні торги відбудуться 25 травня 2021 року о 10.00 год за адресою смт Солоне вул. Гагаріна, 7, I поверх (зал засідань).

Площа земельної ділянки: 33,0102 га.

Цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Нормативно-грошова оцінка земельної ділянки: 997592.70 грн.

Умови договору, який укладається на земельних торгах: строк оренди – 15 років.

Переможець земельних торгів відшкодовує суму витрат здійснених на підготовку лота до продажу та винагороду виконавцю.

Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою: 49879.64 грн.

Посилання, де можна ознайомитися з даними земельної ділянки http://torgy.land.gov.ua/auction/lot-card/67129

З питань детального ознайомлення з документацією та подачі документів на земельні торги звертатись в ТОВ «Верхньодніпровське землевпорядне підприємство», ліцитатор Тимошенко Олексій Анатолійович, телефон: +380(98) 917 35 07