Пам’ятка населенню про наслідки спалювання сухої трави

Дата: 18.05.2021 19:03

Із настанням теплої погоди природні пожежі стають справжнім лихом. Нагадуємо, що спалювання сухої трави або листя на присадибних ділянках може перерости у неконтрольовану великомасштабну пожежу. Локалізувати та приборкати вогонь на відкритих територіях досить складно. Дуже небезпечним є спалювання на полях, яке призводить до погіршення видимості на автодорогах через дим та може стати причиною дорожньо-транспортних пригод.

Цими вихідними, 14 травня 2021 року, о 19.24 до чергового відділення 58-ої державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області надійшло повідомлення про горіння сухої трави на відкритій території за межами смт Солоне. До ліквідації пожежі було залучено 1 одиницю техніки та 4 рятувальників. Площа пожежі становила 0,5 га і майже 30 хв. рятувальники боролись з вогнем. Тому ще раз звертаємо вашу увагу - будьте відповідальними, бережіть себе, своє майно і довкілля!