Солонянська селищна територіальна громада стала учасником конкурсу «Наша громада»

Дата: 18.05.2021 09:27

Друзі, разом із вами ми стали учасниками всеукраїнського конкурсу «Наша громада».

Солонянська територіальна громада стала учасником конкурсу проєктів “Наша громада”, організованим телеканалом ICTV та СТБ разом з Українським кризовим медіа-центром у рамках програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

Прохаємо вас підтримати проєкт нашої громади «Туристичні локації Солонянщини», мета якого підвищення туристичної привабливості території, шляхом створення інтерактивної інформаційної зали на базі музею історії.

ЯК ПРОГОЛОСУВАТИ

• Зареєструйтеся на сайті через електронну пошту або свій акаунт у Facebook.
  • Перейдіть на сторінку за посиланням та натисніть кнопку «Проголосувати» https://otg.fakty.com.ua/communities/solonyanska-hromada...
  • Інтернет-голосування проходить з 10 травня 00:01 по 31 травня 23:59.

Важливо! Вам на пошту надійде лист з логіном та паролем для входу на сайт.
Зайти на сайт ви зможете, натиснувши на посилання у листі або ж скопіювавши його URL-адресу у відкрите вікно браузера.

• У вікні, що відкриється, введіть логін та пароль, які надіслані у листі.
  • Натисніть кнопку "Проголосувати".

Якщо Ви активні та відповідальні мешканці Солонянської селищної територіальної громади і Вас захоплюють туристичні шляхи нашої громади - ОБОВ’ЯЗКОВО підтримайте наш проєкт голосуванням.

Кожен голос важливий!