Вітаємо танцювальний колектив «EPATAGE» з перемогою!

Дата: 17.05.2021 08:25

Вчора, 16 травня 2021 року, у м. Запоріжжя відбувся Міжнародний фестиваль International Union Dance Educators Infinity Dance «Кубок України». Щиро вітаємо зразковий аматорський колектив естрадного танцю «EPATAGE» з перемогою. Наші юні таланти отримали:

•  І місце в категорії ВТК Формейшн Дебют,
  •  І місце в категорії ВТК Продакшн Дебют,
  •  І місце в категорії ВТК різновікової категорії Формейшн Гран – Прі «Кубок України»!

Керівники танцювального колективу «EPATAGE» - Олександр Перетяка та Роман Воскресенський. Щиро вітаємо колектив із заслуженою перемогою! Дякуємо вам за талант і любов до танцю. Нехай ваша неперевершена творчість та енергія і надалі хвилює серця вдячних шанувальників! Бажаємо колективу творчих успіхів, натхнення, здобутків, колоритних виступів та здійснення мрій! Зичимо керівникам задоволення від праці та гучних перемог своїх вихованців, батькам - пишатися своїми дітьми, радіти їхнім успіхам. Нехай їхня доля буде чистою й величною! Дякуємо усім, хто долучився та допомогав!