Фото без описуСьогодні, 7 травня 2021 року, з нагоди Дня пам’яті та примирення, Дня великої перемоги в смт Солоне відбулося нагородження захисників України, які зі зброєю в руках боронять нашу землю сьогодні, усвідомлюючи своє високе призначення- охороняти життя та мирну працю свого народу, героїв сучасної України, які беруть приклад із своїх попередників, адже любов до рідної землі та батьківської хати, повага до українських традицій та рідної мови передалася їм у спадок та ні за яких обставин не можуть бути знеціненими.

Почесною відзнакою «Операція об’єднаних сил «Луганськ»» нагороджений Сергій Миколайович Шава

Почесними відзнаками «Перемога за нами «Сектор М»» нагороджені:

Федосій Леонідович Гордійчук

Сергій Олександрович Бакум

Василь Васильович Федосов

Шановні захисники, дякуємо вам за відданість Україні та її народу!

Бажаємо вам і вашим родинам міцного здоров’я на довгі роки, злагоди, добра і миру, успіхів у повсякденному житті!

Нехай наша священна земля назавжди буде благословенною, вільною та незалежною!

Слава Україні! Героям слава!