Білокрилі обеліски – знаки пам’яті й печалі

Дата: 06.05.2021 17:09

Напередодні Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги за кошти Солонянської селищної ради впорядковано території та наведено благоустрій біля братських могил, поховань та пам’ятників періоду Другої Світової війни – знаків пам’яті та печалі, присвячених загиблим героям, що зуміли у бою з фашизмом відстояти свободу Батьківщини та рідного краю. Всього на поточний ремонт меморіалів та братських могил із бюджету Солонянської селищної ради виділено кошти у сумі майже 279 000 грн. На братських могилах у селах Сурсько-Михайлівка, Вовніги та Безбородькове вже проведено реставрацію, штукатурні та малярні роботи, прибрано сміття, вичищено від пилу та бруду меморіальні плити, вирублено поросіль на узбіччі доріг. Ремонтні роботи тривають. За планом реставрація меморіалів у Солоному та Військовому, а також проведення поточного ремонту на братських могилах у селах Тритузне, Привільне, Микільське, Гайдамацьке та Башмачка.

Історична пам’ять – це те, що дає нам можливість відчути себе народом. Бо без пам’яті про минуле не побудуєш гідного майбутнього. А нагадування про подвиг дідів надихає сучасних захисників Батьківщини на нові подвиги в ім’я її свободи і незалежності.