Селищний голова від імені мешканців громади та депутатського корпусу подякував нотаріусу Аллі Миколаївні Супруненко

Дата: 30.04.2021 15:00

Селищний голова від імені мешканців громади та депутатського корпусу подякував Аллі Миколаївні Супруненко, яка 29  років очолювала Державну нотаріальну контору Солонянського району! Висловив слова вдячності за високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток району та наповнення місцевого бюджету!  Високий професіоналізм Алли Миколаївни оцінено також і на державному рівні! Історія її успішної діяльності занесена до книги «Золотий фонд нації».

Бажаємо Аллі Миколаївні здоров’я, успіху та добробуту!