Сьогодні, 22 квітня відбулося засідання виконавчого комітету Солонянської селищної ради, яке пройшло під головуванням селищного голови Михайла Копейко. Під час засідання було розглянуто низку питань щодо забезпечення життєдіяльності нашої громади. У роботі засідання взяли участь 17 членів виконкому.

Згідно плану роботи виконавчого комітету Солонянської селищної ради члени виконкому заслухали та обговорили рішення щодо погодження звіту про виконання бюджету за І квартал 2021 року; внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку та місцевої цільової програми благоустрою; організації оздоровлення та відпочинку дітей; погодження змін до надання пільги щодо сплати за харчування в закладах освіти.

Прийняли рішення щодо створення опікунської ради та затвердження Положення про опікунську раду.

Розглянули проекти рішень про адресу об’єктів нерухомого майна та погодження передачі в оренду нерухомого майна комунальної власності.

Також заслухали та обговорили блок рішень щодо соціального та правового захисту дітей.

Всього члени виконавчого комітету розглянули 31 питання порядку денного та прийняли відповідні рішення. З детальним переліком питань порядку денного засідання виконавчого комітету Солонянської селищної ради та прийнятими рішеннями, ви зможете на нашому сайті у розділі Виконавчий комітет. Від завтра стартують засідання постійних комісій у рамках підготовки до ІХ сесії Солонянської селищної територіальної громади. Працюємо далі!