Онлайн-платформа «Дія. Цифрова освіта» запустила курс навчання для державних службовців

Дата: 21.04.2020 10:00

Міністерство цифрової політики України запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», як доступна за посиланням.

Кожний громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за сучасним форматом – освітні серіали. Наразі на онлайн-платформі доступна програма «Цифрова грамотність державних службовців» на базі інструментів Google.

Освітній серіал охоплює можливості та особливості функціонування безкоштовних сервісів Google для використання в професійній діяльності та повсякденному житті. З усім різноманіттям онлайн-інструментів допоможе розібратися сертифікований тренер Google for Education, директор Академії цифрового розвитку Антоніна Букач.

Для чого це вам?

• Скорочувати довгі посилання
  • Отримувати Google Сповіщення
  • Користуватися Google Keep
  • Застосовувати Google Календар
  • Створювати Google Форми
  • Використовувати Google Документи
  • Користуватися Google Slides
  • Створювати та редагувати Google Sheets
  • Створювати Google Мої Карти
  • Шукати наукові публікації
  • Створювати Сайти Google

Міністерство охорони здоров’я України закликає усіх дотримуватись правил карантину та використовувати можливість навчатись онлайн. На національній онлайн-платформі доступні освітні серіали: базові цифрові навички, цифрова грамотність для вчителів, серіал для батьків «Безпека дітей в інтернеті», «Смартфон для батьків» і «Карантин: онлайн-сервіси для вчителів»

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку.