У дошкільній установі Військового старостинського округу встановили енергозберігаючі вікна

Дата: 07.04.2021 10:07

Солонянська селищна рада продовжує створювати в навчальних закладах нашої громади умови для збереження та зміцнення здоров’я дітей. Малеча більш чутлива до зовнішніх подразників, гостріше реагує на будь які некомфортні умови. Відтак здоровий мікроклімат у дитячому садочку – пріоритет номер один. З цією метою у Військовій дошкільній установі «Сонечко» замінили 7 старих зношених вікон, облаштували підвіконники та відливи, на що з бюджету громади пішло майже 98 000 грн. Проведені роботи дозволять підвищити енергоефективність та знизити затрати на опалення в холодну пору року. А діткам буде комфортніше перебувати у закладі. З турботою про малечу!