Розпочато роботи по відновленню стадіона "Колос"

Дата: 02.04.2021 10:12

В Солонянській селищній територіальній громаді розпочато відновлення стадіону «Колос». Цей процес є вкрай важливим для спортивного життя нашої громади, адже саме тут проходять футбольні матчі, тренуються дитячі, юнацькі та дорослі команди не тільки Солонянської громади, але й усього району.

Відтак, за кошти місцевого бюджету в сумі майже 50 000 грн наведено санітарний порядок на стадіоні, скошено траву, прибрано сміття. А ще місцевою владою було прийняте рішення згодом засіяти трибуни газонною травою.

Завжди найважче зробити перший крок! Гарну справу для розвитку місцевого спорту розпочато! Працюємо далі!