В Солонянській ТГ відбувся конкурс на заміщення вакантної посади

Дата: 01.04.2021 14:06

Сьогодні, 1 квітня 2021 року, в актовій залі Солонянської селищної ради відбувся конкурс на зміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу земельних відносин виконавчого комітету Солонянської селищної ради.

У конкурсному відборі взяли участь 2 претенденти. Учасники конкурсу склали письмовий іспит на знання Конституції України, законів України "Про службу в органах місцевого самоврядування","Про запобігання корупції" та специфіки функціональних повноважень.

Після перевірки екзаменаційних робіт буде обрано переможця, якого конкурсна комісія буде рекомендувати селищному голові призначити на відповідну посаду. Тож нехай переможе найкращий!