Фото без опису26 березня 2021 року в приміщенні Солонянської селищної ради, в рамках підготовки до восьмої сесії, стартували засідання постійних комісій.

Сьогодні над питаннями порядку денного, які запропоновані на розгляд сесії, працювали 2 постійні комісії:

комісія з питань місцевого самоврядування, законності, забезпечення правопорядку, взаємодії з політичними партіями та громадськістю

комісія з питань соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, планування бюджету, фінансів.

Серед проектів рішень, що обговорили учасники засідань значна увага була приділена питанням:  соціально-економічного та культурного розвитку Солонянської селищної територіальної громади, внесенню змін до місцевих цільових програм, затвердженню антикорупційних заходів у Солонянській селищній раді тощо.

У ході своєї роботи депутати також розглянули й інші питання та прийняли відповідні рішення.

На наступному тижні відбудуться засідання ще 3 постійних комісій:

29 березня

10.00- засідання постійної комісії з питань розвитку інфраструктури, комунальної власності, житлово-комунального господарства та благоустрою територій

14.00- засідання постійної комісії з питань соціального захисту населення, освіти, культури та спорту, охорони здоров’я

30 березня

10.00 – засідання постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, містобудування та охорони навколишнього природного середовища

Чекайте на прямі ефіри!