Відбулось засідання виконавчого комітету Солонянської селищної ради

Дата: 25.03.2021 14:45

Сьогодні, 25 березня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Солонянської селищної територіальної громади. У ході засідання розглянуто низку вагомих питань із різних сфер життєдіяльності громади. Так, на порядок денний виносилось 44 питання.

Серед важливих питань, які розглядав виконком, можна виділити наступні: погодження змін до бюджету Солонянської селищної громади на 2021рік, погодження створення молодіжної ради, затвердження комплексу з благоустрою населених пунктів, організацію відпочинку та оздоровлення дітей у 2021 році, надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям громади тощо.

Сьогодні свій день народження святкує начальник відділу соціального захисту населення, депутат Солонянської селищної ради Анна Анатоліївна Заїка. Користуючись нагодою, присутні щиро привітали пані Анну та побажали їй міцного здоров’я, щасливого життя та плідної роботи.

З детальним переліком питань порядку денного засідання виконавчого комітету Солонянської селищної ради та прийнятими рішеннями, ви зможете на нашому сайті у розділі Виконавчий комітет. Від завтра стартують засідання постійних комісій у рамках підготовки до VIII сесії Солонянської селищної територіальної громади. Працюємо далі!