Тривають виїзди фахівців інклюзивно-ресурсного центру в заклади освіти громади

Дата: 19.03.2021 15:46

З метою проведення комплексної оцінки,  надання корекційно-розвиткових послуг та консультацій здобувачам освіти, їх батькам та педагогічним працівникам, фахівцями Солонянського ІРЦ вже здійснено виїзди у  8  закладів освіти громади:  Аполлонівську гімназію та Аполлонівський ЗДО «Ромашка», Надіївську філію та Надіївський ЗДО «Дюймовочка», Сурсько-Михайлівську школу та Сурсько-Михайлівський ЗДО «Фіалочка», Тритузнянську та Широчанську гімназію.

Під час візитів працівниками інклюзивного центру проведено 31  комплексну оцінку, надано 17 індивідуальних консультацій для батьків та 4 консультації для педагогічних працівників, які працюють в класах з інклюзивним навчанням.

Паралельно фахівці Центру працюють над узагальненням та оформленням висновків обстеження для подальшого планування та проведення корекційної роботи.

Візити фахівців ІРЦ в заклади  освіти тривають,  отже кожна дитина зможе обстежитись та отримати фахову підтримку та допомогу.