Продовжуються робочі поїздки до старостинських округів

Дата: 19.03.2021 09:48

18 березня селищний голова Михайло Копейко разом із першим заступником Іриною Грековою із робочим візитом відвідали Башмачанський старостинських округ. Під час візиту поспілкувались із старостою Олегом Ладикою та депутатом селищної ради Юрієм В’юстом. Разом обговорили проблемні питання території та окреслили наступні кроки дій. Користуючись нагодою, завітали до ЗЗСО «Башмачанська середня загальноосвітня школа» Солонянської селищної ради. Очільники Солонянської ТГ були приємно вражені та висловлюють подяку працівникам школи за активну участь у благоустрої прилеглої території. Також керівництво громади поспілкувалось із учнями та вчителями та дійшли висновку, що існує нагальна потреба у заміні шкільних вікон, освітлення та проведення ремонту спортивного залу. Окремо поцікавились думкою 9-ти класників щодо продовження навчання.

Подібні візити вкрай важливі та допомагають керівництву тримати руку на пульсі проблем та чути думку громадян стосовно найважливіших питань. Нам разом є над чим працювати! Перші кроки до успішних змін в громаді здійснюються!