Розповідаємо про спортивні вихідні нашої громади

Дата: 15.03.2021 16:30

Спортивне життя Солонянської селищної територіальної громади проходить досить активно та бурхливо. Так, цими вихідними, у суботу 13 березня відбувся чемпіонат області серед юнаків та дівчат до 17 років з важкої атлетики. Результати вихованців «Дитячо-юнацької спортивної школи» наступні:

• Перев’язко Владислав – І місце
  • Петровський Руслан – IV місце
  • Грек Максим – ІІІ місце

Пишаємось та вітаємо спортсменів-важкоатлетів з вагомим результатом та їх енергійного тренера Олександра Козака!

Також упродовж тижня, що минув, вихованці ДЮСШ взяли участь у чемпіонаті області з футзалу. Змагання проходили протягом кількох днів: 10, 12 та 14 березня. Наші футболісти динамічно проводили кожен матч, впевнено та завзято демонстрували свої сили. І хоча медалі ще не завойовані, але набутий досвід – безцінний! Віримо в перемогу та наших майбутніх чемпіонів!

Бажаємо спортсменам та їх тренерам нових спортивних злетів, сталевого терпіння та блискучих перемог!