Фото без описуДнями селищнии? голова Михаи?ло Копеи?ко разом із першим заступником Іриною Грековою та заступником з питань діяльності виконавчих органів Едвардом Штогріним із робочим візитом відвідали Привільнянськии? старостинськии? округ

Керівництво громади разом із представником підрозділу ДСНС Романом Головко відвідали дитячии? садочок «Веселка», де наразі завершується капітальнии? ремонт. На відкриття садочка з нетерпінням чекає влада, громада та, наи?більше, дітлахи, для яких з великою любов’ю тут створюються комфорт, краса і затишок .  Метою візиту очільників громади та надзвичаи?ника в дошкільнии? заклад стало планування та проведення комплексу організаціи?них та практичних заходів, спрямованих на забезпечення та приведення у належнии? протипожежнии? стан дошкільного закладу, а також облаштування територіі? закладу.

В продовження робочого візиту голова громади та заступники відвідали місцеву амбулаторію, поспілкувалися з працівниками та поцікавилися проблемами. Одним із пріоритетних завдань було визначено проведення ремонту пандуса для забезпечення безбар’єрного доступу людеи? із особливими потребами до закладу охорони здоров’я.

Всі проблемні питання, які були озвучені під час робочого візиту, взяті на контроль та будуть вирішенні наи?ближчим часом.