До дня народження Великого Кобзаря в смт Солоне відбулося покладання квітів біля пам'ятника Тараса Шевченка

Дата: 09.03.2021 10:51

09 березня українці святкують 207-у річницю з Дня народження великого українського поета, письменника, художника та громадського діяча – Тараса Григоровича Шевченка.

З цієї нагоди відбулося урочисте покладання квітів  до пам’ятника Великому Кобзарю.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять Тараса Шевченка, та патріотів України, що в непросту історичну добу вірою та правдою служили її інтересам, захищали від ворогів та жертвували найдорожчим – своїм життям.

Поминальну панахиду відправив настоятель Покровської Православної церкви отець Микола Марчук.

Творчість класика української поезії, символа українського національного духу – джерело пізнання і натхнення. Його мрії, біль і тривоги – безцінні настанови, залишені нам у спадок. А його мудрість та сила завжди будуть поруч з нами, які б випробування і терпіння не випадали на нашу долю.

Будьмо гідними патріотами своєї землі та втілюймо настанови невмирущого генія слова.

Слава Великому Кобзарю  ! Слава Україні  !