В Солонянській селищній територіальній громаді, в рамках підготовки до 6 сесії, тривають засідання постійних комісій

Дата: 22.02.2021 16:53

Підготовка до шостої сесії триває…Сьогодні в приміщенні Солонянської селищної ради пройшли засідання двох  комісій: з питань соціального захисту населення, освіти, культури та спорту, охорони здоров’я та комісії з питань соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, планування бюджету, фінансів.

Члени постійних комісій розглянули 56 питань порядку денного, внесли відповідні пропозиції та ??рекомендували до розгляду на шостій сесії Солонянської селищної ради, яка відбудеться  25  лютого  2021 року. Із записами проведення комісій можете ознайомитися в попередніх дописах.