Результати конкурсу на заміщення вакантних посад

Дата: 18.02.2021 10:05

12 лютого 2021 року у приміщенні Солонянської селищної ради  відбувся конкурс на заміщення вакантних посад.

За результатами конкурсу комісія рекомендувала:

Призначити:

1. Воржанського Віталія Віталійовича на посаду спеціаліста І категорії відділу з питань цивільного захисту, мобілізаційної, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органам
  2. Квітку Анну Юріївну на посаду спеціаліста ІІ категорії відділу земельних відносин
  3. Коняєву Анну Анатоліївну на посаду спеціаліста ІІ категорії відділу земельних відносин

Перевести:

1. Ратушняк Аллу Олександрівну на посаду начальника відділу освіти
  2. Коломієць Анну Орестівну на посаду завідувача сектору комунальної власності
  3. Черняк Тетяну Михайлівну на посаду адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг»

Рекомендувати:

1. Бутенко Олену Леонідівну, Пономаренко Людмилу Вікторівну та Юркову Ірину Ігорівну на посаду спеціаліста ІІ категорії відділу земельних відносин виконавчого комітету Солонянської селищної ради.
  2. Німко Вікторію Олександрівну на посаду спеціаліста І категорії відділу освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради.

Бажаємо переможцям конкурсу злагодженої та плідної роботи, прийняття виважених рішень на розвитку нашого ріднокраю.