"Центр надання соціальних послуг" інформує

Дата: 17.02.2021 13:57

Одним із пріоритетних напрямків роботи «Центру надання соціальних послуг» Солонянської селищної ради є виявлення та надання комплексу соціальних послуг родинам, які опинилися в складних життєвих обставинах. Протягом року до центру надійшло 20 повідомлень, щодо сімей вищезазначених категорій. З метою подолання або мінімізації складних життєвих обставин, фахівцями центру було здійснено оцінку потреб цих сімей та надано комплекс соціальних послуг.

15 лютого центром було направлено 2-х малолітніх дітей на навчання до КЗО «Марганецький багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр ДОР». Їхня мати отримала можливість покращити умови проживання та вирішити  проблеми в сім’ї.

Сподіваємося що знання, підтримка, соціальні послуги, які сім’ї отримують під час відвідувань наших працівників, та соціального супроводу допоможуть їм подолати проблеми.