Сьогодні, в Солонянську селищну територіальну громаду з ознайомлюючим візитом завітали голова Дніпровської районної ради Максим Лещенко та заступник голови районної ради Анатолій Коваленко.

Під час зустрічі керівники Дніпровського району та голова Солонянської селищної територіальної громади Михайло Копейко розглянули важливі питання життєдіяльності громади, її розвитку та подальшої активної співпраці з метою вирішення нагальних проблем, серед яких:

????якість питної води та водозабезпечення,

????реконструкція будинку культури тощо.

Окрім того, керівники обговорили перспективу участі Солонянської селищної територіальної громади, разом з іншими громадами Дніпровського району, в розробці маршруту  «Туристичними шляхами Дніпропетровщини» та дійшли спільних домовленостей щодо співпраці