Відбулось засідання комісії з надання одноразової матеріальної допомоги

Дата: 10.02.2021 11:40

Сьогодні, 10 лютого, в приміщенні Солонянської селищної ради відбулося засідання комісії з надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Солонянської селищної територіальної громади.

На засіданні були присутні заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Володимир Оберемок, начальник відділу соціального захисту населення Анна Заїка, головний спеціаліст відділу соціального захисту населення Олена Анутдінова, директор КУ «Центр надання соціальних послуг» Вікторія Османова, начальник служби у справах дітей Ірина Котенко, начальник фінансового відділу Світлана Горпиняк, начальнику юридичного відділу Сергій Лисенко та головний спеціаліст відділу соціального захисту населення Тетяна Шиліна.

На розгляд комісії було подано 26 заяв від жителів нашої громади, які опинилися в скрутній життєвій ситуації. Члени комісії детально вивчили обставини, в яких перебуває кожна конкретна сім’я та ухвалили відповідні рішення.

Так, кожен хто звернувся із заявою, отримає матеріальну допомогу від селищної ради. Зокрема,

• 20 осіб (55000 грн) - на оперативне лікування, післяопераційну реабілітацію, лікування
  • 1 особа (1000 грн) - вирішення соціально побутових питань
  • 1 особа (3000 грн) - учасник антитерористичної операції, їх родинам
  • 3 особи (10 500 грн ) – на поховання непрацюючих громадян
  • 1 особа ( 3500 грн ) - непрацюючим батькам на поховання дитини.