28 січня 2021 року - засідання робочої групи щодо участі в інвестиційній програмі компанії BIT GmbH (Німеччина) для створення об’єкту з переробки відходів Солонянської селищної територіальної громади

Дата: 27.01.2021 08:25

28 січня 2021 року об 11.00 відбудеться засідання робочої групи щодо участі в інвестиційній програмі компанії BIT GmbH (Німеччина) для створення об’єкту з переробки відходів Солонянської селищної територіальної громади.

Під час засідання відбудеться презентація програми партнерами компанії. Нагадаємо, основною метою інвестиційної програми є впровадження сучасної технології та німецького досвіду в системі поводження з відходами, за рахунок спільного будівництва і експлутатації біогазових електростанцій (БГЕС), які працюють на відходах, що біологічно розкладаються.

Засідання, з дотриманням усіх карантинних вимог, проходитеме за двома локаціями:

• смт Солоне, вул. Гагаріна, 7 (приміщення селищної ради)
  • смт Солоне, вул. Задернюка, 3 (приміщення РДА).

Громадськість та усі бажаючі можуть прийняти участь в засідання робочої групи за адресою смт Солоне, вул. Гагаріна, 7 за попереднім записом. Контактна особа Людмила Василівна Верболоз, тел.: +380(96)2579680.

Також наголошуємо, що засідання робочої групи буде транслюватись онлайн. Запис засідання буде розміщено на сайті.