В ШИРОЧАНСЬКОМУ ЗДО «БАРВІНОК» ЗАВЕРШИВСЯ КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ВНУТРІШНЬОГО ТУАЛЕТУ

Дата: 25.01.2021 17:31

В Широчанському ЗДО «Барвінок»???? Солонянської селищної ради завершився? капітальний ремонт дитячого санвузла.

На яскраву, модернізовану, затишну та комфортну вбиральню спрямовано майже 8??5??0??0??0?? грн місцевого бюджету.

?За ці кошти було демонтоване застаріле обладнання, згідно сучасних державних будівельних норм здійснено ремонт внутрішнього приміщення санвузла, виконані роботи по заміні внутрішніх інженерних мереж та систем, встановлено нові унітази, рукомийники, сантехнічні перегородки. Всі матеріали - якісні, нова сантехніка дуже зручна для малюків.

Дітлахи ????????залюбки миють ручки????. А батьки радіють, адже садочок постійно перетворюється на сучасний дошкільний заклад освіти, в якому вихованцям дуже комфортно перебувати.

????Запевняємо, що роботи ?????по створенню гідних і комфортних умов в освітніх закладах громади і надалі залишаються пріоритетним напрямком діяльності Солонянської громади.